Skvělé jídlo z čerstvých surovin

Chutné snídaně

Výběrová káva

Exkluzivní míchané drinky

Pravá italská pizza

Speciality středomořské kuchyně

Přátelská atmosféra

Vhodné pro maminky s dětmi

POŘÁDÁNÍ OSLAV, VEČÍRKŮ A MNOHO DALŠÍHO

Chcete zažít něco nového? Ochutnat poctivou kuchyni a u toho se pobavit s přáteli či rodinou? Jsme tu pro Vás, 365 dní v roce. Uspořádejte svůj den na unikátním místě v LA CAFÉ &  RESTAURANT.

CO NABÍZÍME? 

Připravíme menu od předkrmu, hlavního chodu až po honosný raut. Vaříme z čerstvých a domácích surovin, které položíme na talíř a necháme zazářit…

KOLIK HOSTŮ MŮŽETE POZVAT?

Restaurace disponuje kapacitou  30 míst k sezení a venkovní terasou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na čísle 792 520 064. 

FIREMNÍ VEČÍRKY A OSLAVY

 Nabízíme rozmanité možnosti pro rodinné oslavy, večírky, semináře, workshopy a jiné. Zajistíme kompletní servis včetně coffee breaku, poledního menu či rautu. Zdarma zapůjčíme flip chart, LCD televizor a vše potřebné.

Nikde jinde v Opavě nenajdete místo s takovým množstvím profesionálů v oboru, kteří dělají svou práci srdcem. Díky kvalitní gastronomii a servisu, které máme v malíčku, překvapíte své blízké, navážete pevné partnerské vztahy a třeba uzavřete i obchod století. 😊

Vítáme malé i velké skupiny, vše je tvořeno pro vaše skvělé společné zážitky.

3 DŮVODY, PROČ NAVŠTÍVIT LA CAFÉ &  RESTAURANT

U nás začnete den správně – skvělou snídaní. Jedinečné speciality italské a středomořské kuchyně s sebou nebo na místě, čerstvé ryby, saláty a těstoviny, low carb s bezlepkové pokrmy, italská káva, fantastické dezerty a široký výběr alko a nealko nápojů.

Váš pracovní oběd  zvládneme „na jedničku.“ Mile Vás překvapíme naším food stylingem a zaměřením na detail. Můžete se spolehnout na profesionalitu a několikaleté zkušenosti.

Zážitkové večeře u dobého jídla a vína jsou samozřejmostí. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na čísle 792 520 064. Uděláme maximum, abyste byli Vy, Vaše rodina a přátelé spokojeni.

KONTAKT

OBCHODNÍ PODMÍNKY

OTEVÍRACÍ DOBA restaurace

Pondělí – Pátek – 8:00 – 20:00
Sobota – 9:00 – 20:00
Neděle – 9:00-  18:00

 

OTEVÍRACÍ DOBA - ROZVOZ JÍDEL

PONDĚLÍ- NEDĚLE – 8:00 – 20:00